مرکز مشاوره IPCC

مراکز ارائه مشاوره مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

منطقه ویژه اسلام آباد غرب

شهر ما را بشناسید…

ایجاد منطقه ویژه اقتصادی زاگرس ( اسلام آباد غرب ) طی اولین سفر استانی هیئت دولت مورخ 30/09/1385 مصوب و در تاریخ 04/07/1389 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید که مورخ 11/08/89 قانون ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مذکور از سوی رییس جمهور محترم ابلاغ گردید و سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه به عنوان سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب تعیین گردید. متعاقبأ با تشکیل کنسرسیومی از اعضای حقوقی استان که اغلب از سرمایه گذاران استان کرمانشاه می باشند سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی زاگرس از سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه به شرکت منطقه ویژه اقتصادی زاگرس تغییر یافت که این تصویب نامه در تاریخ 06/011/92 به تأیید مقام محترم ریاست جمهوری رسیده است . لذا لازم به ذکر است که در تصویب نامه مذکور مساحت محدوده منطقه ویژه از 850 هکتار به 143 هکتار کاهش یافت . همانطور که مستحضر هستید منطقه ویژه اقتصادی منطقه ای جغرافیایی در هر کشور است که قوانین تجاری حاکم بر آن در قیاس با دیگر مناطق آن کشور شدت و محدودیت کمتری دارد . هدف از تشکیل این مناطق ، پشتیبانی از فعالیت های اقتصادی و برقراری ارتباط تجاری بین المللی و تحرک در اقتصاد منطقه ای و تولید و پردازش کالا ، انتقال فناوری،صادرات غیر نفتی، ایجاد اشتغال مولد ، جلب سرمایه گذاری داخلی و خارجی،صادرات مجدد،عبور خارجی( ترانزیت ) و انتقال کالا ( ترانشیب ) است. منطقه ویژه زاگرس دارای موقعیتهای ژئواستراتژیک و ژئواکونومیک است.

[/checklist]

جذب متخصصین بومی

پردیس فناوری کیش در نظر دارد از متخصصین بومی منطقه در رابطه با آموزش صنعت در حوزه نقت ، گاز و پتروشیمی دعوت به همکاری نماید .

فرم جذب متخصصین بومی

پروژه های صنعتی…

 

 

دوره های آموزشی …

پردیس فناوری کیش، مستقردر مرکز انتقال فناوری های پیشرفته کیش  با ایده محوری کسب و کار دانش محور و برپایه بهره گیری از فناوری های نوین در زمینه مشاوره و کارگاه های تخصصی فنی و مهندسی ، کاربردی و صنعتی ، تحقیقات و مطالعات پژوهشی ، نظارت و شناسایی سیستم های یادگیری مبتنی بر فناوری IT  با همفکری و هم افزایی مدرسین مجرب دانشگاهی در حوزه های فنی و مهندسی ، فناوری اطلاعات و زبان های خارجی تخصصی شکل گرفت.

از اقدامات این شرکت ، فعالیت های آموزشی در زمینه برگزاری دوره های مختلف سازمانی به صورت حضوری، برگزاری دوره زبان های خارجی و کامپیوتر با متد الکترونیکی ( مجازی ) می باشد.  برگزاری دوره های آموزشی تخصصی متفاوت که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت نیز از جمله اقدامات چند ساله این پردیس است . همکاری آموزشی با نهادها و شرکت های معتبر صنعتی و بانک ها در سایه بهره گیری از توان آموزشی نیروی انسانی متخصص توانسته است، این پردیس را در عرصه های گوناگون سرآمد نماید از این رو به برخی از همکاری ها و اقدامات پردیس فناوری کیش اشاره می نماییم .

  • برگزاری دوره های فنی و مهندسی صنایع غرب استان تهران در زمینه دوره های مکانیک الکترونیک هیدرولیک پنوماتیک دوره های کد وزارت نفت ویژه بسیاری از شرکت های معتبر به صورت گروهی و سازمانی.
  • برگزاری دوره های کامپیوتر اعم از ICDL ویژه کارکنان Excel پیشرفته طراحی و گرافیک نرم افزارهای مهندسی برق ، الکترونیک ،مکانیک و…(آنلاین و سازمانی)
  • برگزاری دوره های زبان خارجی اعم از انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی و …با استاندارد آموزشی توسط مدرسین و دانش آموختگان مجرب دانشگاه شریف ،تهران و شهید بهشتی . (آنلاین و سازمانی)
  • برگزاری دوره های ویژه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

آدرس:

کیش،مرکز تجارت جهانی،برج صدف، طبقه پنجم، مرکز انتقال فناوری های پیشرفته (واحد ۵۰۳)

تلفن : ۴۴۴۵۳۸۷۷ – ۰۷۶

  • شماره تماس: 02166176196
  • تلفکس: 02189776129
  • ایمیل: info@kishindustry.com