مرکز مشاوره IPCC

مراکز ارائه مشاوره مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

شهر ما را بشناسید…

منطقه ويژه اقتصادی سلفچگان در مساحت 2000 هكتار در سال 1376 به تصویب هیئت وزیران رسید. گرایش اقتصادی و انواع سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بسیار متنوع می باشد. در طراحی منطقه کاربری مختلف صنعتی از جمله صنایع شیمیایی – سلولزی- نساجی، فلزی- برق و الکترونیک- کانی غیر فلزی، تجاری، تجاری – اداری، خدماتی – تجاری، انبارهای عمومی و اختصاصی مورد نظر قرار گرفته و سرمایه گذاری های متعددی در تنوع فوق مورد اقدام قرار گرفته است.
موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد منطقه: در 40 کیلومتری شهر قم در تقاطع راه های قم – اراک – دلیجان و اصفهان و فاصله 180 کیلومتری با تهران و در مجاورت جاده اصلی و ارتباطی مرکز کشور و محور ارتباطی شمالی – جنوبی و شرقی – غربی کشور می باشد. بخش قابل ملاحظه ای از تراکم جمعیتی کشور در مجاورت این منطقه و آب و هوای معتدل از امتیازات مضاعف این منطقه بوده و نزدیکی منطقه به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و دسترسی به راه آهن سراسری کشور از دیگر مزیت های منحصر به فرد این منطقه می باشد.

[/checklist]

جذب متخصصین بومی

پردیس فناوری کیش در نظر دارد از متخصصین بومی منطقه در رابطه با آموزش صنعت در حوزه نقت ، گاز و پتروشیمی دعوت به همکاری نماید .

فرم جذب متخصصین بومی

پروژه های صنعتی…

 

 

دوره های آموزشی …

پردیس فناوری کیش، مستقردر مرکز انتقال فناوری های پیشرفته کیش  با ایده محوری کسب و کار دانش محور و برپایه بهره گیری از فناوری های نوین در زمینه مشاوره و کارگاه های تخصصی فنی و مهندسی ، کاربردی و صنعتی ، تحقیقات و مطالعات پژوهشی ، نظارت و شناسایی سیستم های یادگیری مبتنی بر فناوری IT  با همفکری و هم افزایی مدرسین مجرب دانشگاهی در حوزه های فنی و مهندسی ، فناوری اطلاعات و زبان های خارجی تخصصی شکل گرفت.

از اقدامات این شرکت ، فعالیت های آموزشی در زمینه برگزاری دوره های مختلف سازمانی به صورت حضوری، برگزاری دوره زبان های خارجی و کامپیوتر با متد الکترونیکی ( مجازی ) می باشد.  برگزاری دوره های آموزشی تخصصی متفاوت که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت نیز از جمله اقدامات چند ساله این پردیس است . همکاری آموزشی با نهادها و شرکت های معتبر صنعتی و بانک ها در سایه بهره گیری از توان آموزشی نیروی انسانی متخصص توانسته است، این پردیس را در عرصه های گوناگون سرآمد نماید از این رو به برخی از همکاری ها و اقدامات پردیس فناوری کیش اشاره می نماییم .

  • برگزاری دوره های فنی و مهندسی صنایع غرب استان تهران در زمینه دوره های مکانیک الکترونیک هیدرولیک پنوماتیک دوره های کد وزارت نفت ویژه بسیاری از شرکت های معتبر به صورت گروهی و سازمانی.
  • برگزاری دوره های کامپیوتر اعم از ICDL ویژه کارکنان Excel پیشرفته طراحی و گرافیک نرم افزارهای مهندسی برق ، الکترونیک ،مکانیک و…(آنلاین و سازمانی)
  • برگزاری دوره های زبان خارجی اعم از انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی و …با استاندارد آموزشی توسط مدرسین و دانش آموختگان مجرب دانشگاه شریف ،تهران و شهید بهشتی . (آنلاین و سازمانی)
  • برگزاری دوره های ویژه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

آدرس:

کیش،مرکز تجارت جهانی،برج صدف، طبقه پنجم، مرکز انتقال فناوری های پیشرفته (واحد ۵۰۳)

تلفن : ۴۴۴۵۳۸۷۷ – ۰۷۶

  • شماره تماس: 02166176196
  • تلفکس: 02189776129
  • ایمیل: info@kishindustry.com