مرکز مشاوره IPCC

مراکز ارائه مشاوره مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

منطقه ویژه اقتصادی پیام

شهر ما را بشناسید…

منطقه ويژه اقتصادي پيام در محدوده اي به وسعت 3600 هكتار در اراضي 10هزار هكتاري فرودگاه بين المللي پيام واقع در استان البرز تاسيس گرديده است. به استناد مصوبه شماره 18249/ت 24832که مورخ 1380/4/22منطقه ویژه اقتصادی منحصراً به منظور توسعه حمل و نقل پستي و باربري هوايي ، انبارداري و تسهيل در امر صادرات كالاهاي فاسدشدني به مساحت 3600 هكتار تعيين گرديد .
– به استناد مصوبه شماره 100762/ت 46167 ك مورخ 1390/5/16 ”منحصراً ” مصوبه قبلي حذف و فعاليت هاي توليدي و صنعتي اين منطقه صرفاً پردازش صادرات و استقرار صنايع غير آلاينده موسوم به سبز و ايجاد پايانه صادراتي و ارائه خدمات يكپارچه و همه جانبه به صادركنندگان به آن اضافه گرديد.
گرايش اقتصادي مصوب: فعاليت هاي توليدي و صنعتي، صرفاً پردازش صادرات و استقرار
صنايع غير آلاينده موسوم به سبز و ايجاد پايانه صادراتي و ارايه خدمات يكپارچه و همه جانبه به صادركنندگان.
وضعيت زيرساخت: در فاز يك به مساحت 40 هكتار انجام زيرساخت شامل : شبكه آب ، شبكه فاضلاب ، كانال كشي جمع آوري آبهاي سطحي ، شبكه برق فشار متوسط 20 كيلو ولت ، شبكه روشنايي ، مخابرات و آسفالت معابر اجرا گرديده است . در فاز دو به مساحت 56 هكتار انجام زيرساخت شامل : شبكه آب، شبكه فاضلاب و دو لايه خاك ريزي خيابان ها اجرا گرديده است.
آماري از منطقه ويژه اقتصادي پيام
مساحت اراضي تملك شده:حدود 55 هكتار
تعداد قراردادهاي واگذاري زمين: 60 قرارداد.
تعداد واحدهاي توليد فعال : 18
تعداد واحدهاي خدماتي : 10
مساحت زمين واگذارشده : 20 هكتار

[/checklist]

جذب متخصصین بومی

پردیس فناوری کیش در نظر دارد از متخصصین بومی منطقه در رابطه با آموزش صنعت در حوزه نقت ، گاز و پتروشیمی دعوت به همکاری نماید .

فرم جذب متخصصین بومی

پروژه های صنعتی…

/col_14]

 

 

دوره های آموزشی …

پردیس فناوری کیش، مستقردر مرکز انتقال فناوری های پیشرفته کیش  با ایده محوری کسب و کار دانش محور و برپایه بهره گیری از فناوری های نوین در زمینه مشاوره و کارگاه های تخصصی فنی و مهندسی ، کاربردی و صنعتی ، تحقیقات و مطالعات پژوهشی ، نظارت و شناسایی سیستم های یادگیری مبتنی بر فناوری IT  با همفکری و هم افزایی مدرسین مجرب دانشگاهی در حوزه های فنی و مهندسی ، فناوری اطلاعات و زبان های خارجی تخصصی شکل گرفت.

از اقدامات این شرکت ، فعالیت های آموزشی در زمینه برگزاری دوره های مختلف سازمانی به صورت حضوری، برگزاری دوره زبان های خارجی و کامپیوتر با متد الکترونیکی ( مجازی ) می باشد.  برگزاری دوره های آموزشی تخصصی متفاوت که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت نیز از جمله اقدامات چند ساله این پردیس است . همکاری آموزشی با نهادها و شرکت های معتبر صنعتی و بانک ها در سایه بهره گیری از توان آموزشی نیروی انسانی متخصص توانسته است، این پردیس را در عرصه های گوناگون سرآمد نماید از این رو به برخی از همکاری ها و اقدامات پردیس فناوری کیش اشاره می نماییم .

  • برگزاری دوره های فنی و مهندسی صنایع غرب استان تهران در زمینه دوره های مکانیک الکترونیک هیدرولیک پنوماتیک دوره های کد وزارت نفت ویژه بسیاری از شرکت های معتبر به صورت گروهی و سازمانی.
  • برگزاری دوره های کامپیوتر اعم از ICDL ویژه کارکنان Excel پیشرفته طراحی و گرافیک نرم افزارهای مهندسی برق ، الکترونیک ،مکانیک و…(آنلاین و سازمانی)
  • برگزاری دوره های زبان خارجی اعم از انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی و …با استاندارد آموزشی توسط مدرسین و دانش آموختگان مجرب دانشگاه شریف ،تهران و شهید بهشتی . (آنلاین و سازمانی)
  • برگزاری دوره های ویژه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

آدرس:

کیش،مرکز تجارت جهانی،برج صدف، طبقه پنجم، مرکز انتقال فناوری های پیشرفته (واحد ۵۰۳)

تلفن : ۴۴۴۵۳۸۷۷ – ۰۷۶

  • شماره تماس: 02166176196
  • تلفکس: 02189776129
  • ایمیل: info@kishindustry.com